Кошик
184 відгуків
Інтернет магазин OKmarket +380932047675
+380 (93) 204-76-75
Додати відгук

Про нас

У нашому інтернет магазині ви можете підібрати та придбати: - Автомобільні запчастини - Деталі для ТО - Моторні оливи - Мастила для автоматичних та механічних коробок передач - Охолоджувальні рідини - Гальмівні та гідравлічні рідини - Присадки в двигун, КПП, АКПП, гідропідсилювач - Повітряні, масляні, паливні та салонні фільтри - Свічки запалювання - Гальмівні колодки

 

VIN вашого автомобіля є найнадійнішим ідентифікатором. Якщо Ви не знаєте VIN або сумніваєтеся, чи підійде обрана деталь до Вашого автомобіля - зв'яжіться з Вашим менеджером

 

Підібрати фільтр

Ви замовили моторне масло, а тепер хочете підібрати фільтр для автомобіля? Наш інтернет-магазин напряму не продає масляні фільтри, повітряні або інші фільтри для автомобіля. Але ми можемо замовити їх під вас у наших постачальників. Як це зробити?

Фільтр для автомобіля – як замовити?

Існує єдиний спосіб замовлення фільтра в нашому інтернет-магазині. Під час замовлення вам потрібно вказати артикул (номер деталі) фільтра, який вам необхідний. Відповідно, ви вже повинні знати, який масляний або повітряний фільтр вам підходить. Наші менеджери, маючи цей код, зможуть знайти його в базі продуктів наших постачальників і додати його до вашого замовлення.
Важливо розуміти, що ми не є імпортером, дистриб’ютором чи продавцем фільтрів для автомобілів. На нашому сайті ви не можете: підібрати масляний фільтр по вин коду, підібрати масляний фільтр по марці автомобіля, підібрати фільтр салону за розмірами або підібрати аналог фільтра.

Як підібрати масляний фільтр?

Існує безліч сервісів, де ви можете підібрати фільтр для автомобіля. Зазвичай це бази даних на офіційних сайтах виробників, які регулярно оновлюються. Такими виробниками є WIX, Mann, Bosch та інші.
Ви також можете скористатися інструкцією до вашого автомобіля. Виробники іноді в ній вказують вимоги або рекомендації до того чи іншого фільтру для конкретної моделі техніки.
Щойно тільки ви змогли підібрати масляний фільтр (або підібрати повітряний фільтр), вам потрібно знайти артикул або номер цієї деталі. Як тільки у нас буде ця інформація, ми зможемо визначити наявність фільтра у наших постачальників.

Фільтри для автомобіля

Необхідно регулярно виконувати заміну витратних матеріалів у вашому автомобілі. Це стосується і повітряних, і масляних, і інших фільтрів. Своєчасна заміна цих деталей продовжить життя вашому двигуну, забезпечить комфортне і безпечне управління автомобілем. Слідкуйте за терміном служби вузлів у вашій техніки і вчасно реагуйте на потребу в заміні.
Якщо у вас виникли труднощі, і ви не змогли самостійно підібрати фільтр для автомобіля, ми рекомендуємо звертатися до перевірених фахівців. Підбір фільтр – важливий пункт в експлуатації вашого автомобіля.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner